Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin genel olarak bizlere yönelttiği sorulardan derlenen Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza hoş geldiniz.

Aradığınız tüm cevapları burada bulabilir, iletişim bölümünden bize yazara veya arayarak tarafımıza yeni sorular sorabilirsiniz…

Bir temizlik rezervasyonu yapmak için bize ulaşın sayfasını ziyaret edin temizlik programınız hakkında bilgi sağladığınızda teklifiniz anında tarafınıza iletilir.

Hayır, sadece personelimiz belirtilen 8 saatlik hizmet süresi bittikden sonra dilerseniz ek ücret karşılığında hizmet vermeye devam edebilir.

Hayır evinizin metrekare ve oda sayısı tarafımıza bildirildiğinde tarafınıza fiyatlandırma bildirilir. Büyük alanlar için ücretsiz keşif hizmeti verilir.

Temizlik malzemeleri varsayılan olarak dahil değildir. Bu sayede personelimiz istediğiniz ürünleri kullanır ve evden eve çapraz bulaşma olmaz.Ancak, malzemeleriniz yoksa, bunları hizmet başına ek ücret karşılığında getirebiliriz. Ayrıca, ekip halinde gidilmeyen hizmetlere süpürge vakum buhar gönderilmemektedir. İstek üzerine makinalara hizmet bedeli yansıltılır

Aynı gün rezervasyon yapamazsınız rezervasyonlarımızı 1 gün önceden almaktayız.

Tamamen size kalmış. Evde olmayacaksanız, lütfen bunu bize bildiriniz.

Evet, çoğu zaman. Ancak, trafik ve hava koşulları nedeniyle otuz dakikalık bir zamana izin veriyoruz. Personelimizin geç kalacağı durumlarda, sizlerle iletişime geçilecektir.

Ödeme için personel işini bitirdikten sonra elden teslim edebilir, veya aynı gün içerisinde banka hesaplarımıza havale eft yapabilirsiniz.

Evet, çoğu zaman. Ancak, trafik ve hava koşulları nedeniyle otuz dakikalık bir zamana izin veriyoruz. Personelimizin geç kalacağı durumlarda, sizlerle iletişime geçilecektir.

Evinizin odaların temizliği banyo mutfak wc temizliği personel hayatını tehlikeye atmayacak durumlarda cam temizliği genel temizlik olarak hizmete dahildir.

Tavandan taban A dan Z ye Temizlik Hizmeti ve Personel Temini sunuyoruz

Talep etmiş olduğunuz hizmet doğrultusunda personel sayısını ayarlıyoruz.

Evet firma iş yeri ofisler için temizlik hizmetimiz mevcut aylık haftalık veya full time part time hizmetler sağlıyoruz.

SSS

Open chat