Otel Temizliği

Profesyonel kadromuz ve üstün performanslı cihazlarımız ile verdiğimiz temizlik hizmetinde en ince ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Otel odalarında hijyen sağlamak, ancak detaylara önem vererek gerçekleşir. Otel odalarının temizliğinde birçok kişinin dokunduğu elektrik düğmelerinden, kapı kollarına kapıların yüzeylerine kadar pek çok yerde titiz davranılmalıdır. Eğer varsa, odalardaki buzdolapları veya küçük soğutucular da temizlik detayının önemli bir parçasıdır. Bütün bu objeler bir bütün halinde temizlenmedikçe, hijyenden söz etmenin bir anlamı kalmayacaktır.

Uysal Temizlik, otel temizliği firması olarak sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetimizde detaylı ve gerçek bir temizliğe kavuşursunuz. Sizler de bu mükemmel temizliğin avantajlarından yararlanmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir. Otel temizliği işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı,hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Antalya’nın her yerine Otel Temizliği Hizmeti götürmektedir. Otel Temizliğinde istediğiniz standartlarda alan ve oda temizliği hizmetini sunan firmamız, Oda Temizliği, Tuvalet Temizliği, Araç ve Gereç Temizliği, Cam Temizliği, Lokal Temizlik gibi alanlarda 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de Uysal Temizlik Ailemize bekliyoruz.

Open chat