Koltuk Temizliği

Koltuk ve oturma grubu temizliğini günümüzde bir çok kişi silerek temizlemektedir. Ancak silerek temizlik yapmak bir çözüm değildir, kiri ve lekeyi kumaşın içine itmektir. Uysal Temizlik profesyonel ekibi ile birlikte sizin için koltuk temizliği hizmetini Antalya’nın tüm ilçelerine vermektedir.

Devamlı kullanılan ve kirlenen koltuk ve oturma grubunuzu uygun makine ve malzeme garantisiyle yıkamaktayız. Sanayi tipi makinemiz ile yerinde yıkama fırçalama, püskürtme, emme sistemi ile gerçekleşmektedir. Temizleme işlemi sonrasında koltuklarınızda herhangi bir renk değişikliği oluşmamakta ve kesinlikle diğer eşyalarınıza zarar verilmemektedir. Koltuklarınızı veya oturma grubunuzu Henkel ve Nilco marka ürünler kullanarak yıkamaktayız ve lekeli yerler için leke çıkarıcı kullanmaktayız. Sonuç itibariyle koltuk yıkama işi özen gösterilmesi gereken ciddi bir iştir.Bizden memnun kalacak ve farkı göreceksiniz.

Koltuklarımız pek çok şekilde kirlenir. Özellikle açık renk koltuklar koyu renkli giysilerle uzun süre temas ede ede renk değişimi yaşayabilir. Hayatı keşfetmeye çalışan minikler evin her tarafında olduğu gibi koltuklar üzerinde de denemeler yaparak evde kullanılan temizlik kimyasallarıyla çıkmayacak lekeler bırakabilir. Evcil hayvanlarımız koltuk kumaşlarında lekeler oluşturabilir. Antalya koltuk yıkama firmaları koltuklarınızın lekelerine çözüm bulur. Koltuklarınızı silerek temizlemeye çalışmak kirleri daha derine iteceği için yüzeydeki kir temizlenmiş gibi görünür. Oysa kirler kumaşın iç kısmına itilmiştir. Koltuk yıkaması yapılırken deterjan kire yapışır ve kirleri kumaş yüzeyine çıkarır. Daha sonra vakumlu bir uçla kirler kumaştan çekilir.

Open chat