Anti-Bakteriyel Temizlik

Dünya malesef ülkemiz kadar temiz değil! Farklı ülkeler, yada bölgelerde oluşan bakteriler, yeni tip mikrop ve virüs oluşturmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda kuş gribi, domuz gribi gibi vakalar da temizliğin önemini farkederek, alınan önlemler ile bu hastalıklardan çok hafif vakalar ile sıyrıldık. Malesef 2020 yılının hastalığıda Korona Virüs (Covid-19) Yeni nesil corona virüs hastalığı solunum yolu yetmezliği, öksürük, ateş ile etki gösteren, öksürme, hapşurma vb yollar ile göz, burun ve ağız yolu ile bulaşan bir hastalık. Sıradan bir ev-ofis temizliği ile bu hastalıktan kurtulmak imkansız. Aşırı yoğun kimyasallar, 80 derece ve üstü alkol ve alkollü dezenfektan, kolonya vb kimyasallar ile kırılabildiği bilinmekte.

Uysal Temizlik işte tam bu nokta da Ev, iş yeri vb yaşam alanlarınızı antibakteriyel temizlik hizmeti ile koruma altına almaktadır. Her ne kadar kendi kişisel bakım ve temizliğinize önem de verseniz bulunduğunuz ortamda dokunduğunuz bir nesne ile elinizi yıkamadan ağız, burun yada gözünüze değdirmeniz sizi hasta etmeye yeter. Alternatif önlem ise bu dokunduğunuz nesne ve eşyalar üzerindeki bakterilerin yok edilmesi.
Çözüm ise Uysal Temizlik Anti-Bakteriyel Temizlik Hizmeti!

Uysal Temizlik , Ofis, iş yeri ve büro temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Antalya’nın her yerine Antibakteriyel Temizliği Hizmeti götürmektedir. Antibakteriyel Temizliğinde kalite ve sizin standartlartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Koronavirüs Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Büro Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasal ve dezenfekranlar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. İş yerlerine özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi anti-bakteriyel temizlik için sizi de Uysal Temizlik Ailemize bekliyoruz.

Open chat